HAKKIMIZDA
Bizi tanıyın, çünkü biz sizi tanıyoruz.

Get to know us, because we know you


Önemli Noktalar

私たちについて - Hakkımızda - About Us
🇯🇵 私たちの会社は2007年にバルケシルに設立されました。繊維、食品、建設の分野で輸出入されている国際市場に参加しました。業界の目標を目指し、質の高いデリバリーと顧客満足に焦点を当て、日々精進しています。信頼、誠実をモットーにし、常に顧客の皆様の声に耳を傾け、業界内で模範となるよう心がけながら活動しています。<br>

🇬🇧 The Agaa was founded as a hundred percent Turkish-capital company in Balıkesir in 2007. Our company has been in import and export fields on textile, food and construction business and found its place on international market. We have been marching towards our targets and keeping the institutional characteristic on our way as we provide quality and the happiness of the customers. The principle is to take feedback of trust and honesty with our pioneer spirit and exemplary stance. <br>

🇹🇷 Şirketimiz %100 Türk sermayeli bir şirkettir. 2007 yılında Balıkesir’de kurulmuştur. Tekstil, Gıda ve İnşaat alanlarında ithalat ve ihracat yapmış uluslararası pazarda yer almıştır. Sektöründe hedefine güçlü adımlarla yürürken kalite termin ve müşteri memnuniyeti odaklı kurum kültürüne sahiptir. Güven dürüstlük ve geribildirim prensibini benimseyerek örnek ve önder olma ruhuyla çalışmalarına devam etmektedir.
私たちのビジョン - Vizyonumuz - Our Vision
🇯🇵今後5年から10年のうちに、トルコで作ったオーガニック製品を世界に展開します。そして、世界中にあるオーガニック製品を、トルコ国内でも取り扱いたいと考えています。私たちは自社のオーガニック製品を流通させることで、トルコと世界を繋ぐ架け橋になります。<br> <br> 🇬🇧To introduce the world with our organic products with their geographic approval signs in the coming five-ten years. To introduce our country with the organic products in the international market. We will be a vessel to introduce everyone with any organic product grown by human. <br> <br> 🇹🇷Önümüzdeki 5-10 yıl içinde ülkemizdeki coğrafi işaretleri alınmış organik ürünleri dünyaya tanıtmak. Uluslararası pazardaki organik gıda ürünlerini ülkemizde tanıtmak. Yani insanlığın ürettiği tüm organik ürünleri birbirlerine sunmasındaki aracıyız.
私たちのミッション - Misyonumuz - Mission
🇯🇵世界のハーブやオーガニック食品の需要を満たすために、ヨーロッパとアジアに挟まれているトルコという国は地理的にとても便利なのです。様々な種類のオーガニック製品を世界中の人々に紹介していきます。_

🇬🇧To provide the herbal and organic need for the world. To introduce the people of the world of our geographically approved products. Because, it is every human being’s right to consume organic products.

🇹🇷Dünyanın bitkisel ve organik gıda ihtiyaçlarını karşılamak. Ülkemizdeki coğrafi işaretleri alınmış ürünleri dünya halklarına tanıtmak. Çünkü organik ürün tüketmek her insanın hakkıdır.
Değerlerimiz - Our Values
🇬🇧You are our greatest value. Over seventy five billion people on earth need “organic” the most. Our company’s basic principle is to introduce our additive-free products to the entire world. We hit the road, starting with sesame. Since, there is sesame in many types of food; some you know, some you do not. So, why is sesame so delicious? Because, it is organic. What’s on our minds? Organic is not luxury. It is our right. We are proud to be offering you that right.

🇹🇷En büyük değerimiz sizsiniz. Bugün yaşayan 7,5 milyardan fazla insanın en önemli ihtiyacı doğallıktır. Şİrketimizin temel prensibide hiçbir katkı maddesi olmayan doğal ürünleri dünyaya yaymaktır. Yola susamdan çıktık. Çünkü bildiğiniz bilmediğiniz bir çok besinin içinde susam var. Lezzeti neden mi bu kadar iyi? Çünkü doğal.
Aklımızdakiler
🇬🇧Organic is not luxury. It is our right. We are proud to be offering you that right. <br> <br>

🇹🇷The Agaa’da durağanlığa asla yer yoktur. Çünkü dünyada durağanlık yoktur. Geceleri gözümüze uyku girmemesinin sebebi Afrika’da birinin hiçte hijyenik olmayan koşullarda sağlıksız beslenmesidir. İnsanın en önemli ihtiyaçlarından olan barınma ve besin orada lükstür. Dünyadaki her kıtaya ve bu kıtalardaki tüm noktalara ulaştırmayı hedeflediğimiz doğallık, şirketimiz için lüks değil haktır. İhracat ağımızı büyütüp yayıldığımızda daha rahat uyuyacağımızı düşünüyoruz.
製造 - Üretim

🇯🇵私たちは、オーガニック製品を世界に広げることだけではなく、より良い製品を私たちの手で作り、直接皆様にお届けできるようにと考えております。 そのために、2020年から自社でオーガニック製品を生産、開発し始めました。例えばくるみ、ナツメヤシ、キウイ、柿等、の生産を既に始めております。近いうちに私どもの自家製品も紹介していけるよう、より良いオーガニック製品の開発に取り組んで参ります。
🇹🇷Organik ürünleri dünyaya yaymak değil tek amacımız. Bu güzelliğin içinde olmakta istedik. Bu sebeple 2020 yılı itibariyle kendi organik ürünlerimizi ekmeye başladık. Örnek vermek gerekirse en çok sevdikleriniz ceviz, hurma ve kivi çok yakında dünya pazarında.

Doğallık lüks değil, haktır. Hakkınız olanı size sunmaktan gurur duyuyoruz.